پیش بینی قیمت ساخت سوله در سال 98

در سال گذشته شاهد نوسانات قیمت در هر کالایی بودیم. متریال هایی که برای ساخت و ساز مورد استفاده قرار می گیرند نیز جزء این موارد بودند. در این مطلب قصد داریم عنوان کنیم که اگر شما قصد دارید در سال پیش رو اقدام به ساخت و راه اندازی سوله بکنید باید چقدر هزینه کنار گذاشته باشید. البته این بسته به زمان شروع دارد. با ما همراه باشید تا پیش بینی کنیم قیمت سوله در سال 1398 چقدر خواهد شد.

قیمت ساخت سوله در سال 98

قیمت ساخت سوله در سال 97 را ما در مطلب مربوطه بررسی و برآورد کردیم. اگر فرمان امسال هم مانند سال قبل باشد و قیمت های متریال های ساخت رو به جهانی شدن پیش بروند و بازار ارز نیز مانند سال گذشته به یکباره از اردیبهشت شروع به افزایش و در انتهای تابستان کاهش پیدا کند شاهد افزایش چشم گیر قیمت ساخت و ساز از جمله ساخت و سازهای صنعتی مثل سوله خواهیم بود.

چرا قیمت ساختن سوله در سال 98 افزایش می یابد؟

ارزش پول و بالا رفتن نرخ های متریال های اصلی مثل آهن می تواند از دلایل اصلی باشد. یادمان هست در انتهای سال 97 شاهد بودیم قیمت آهن از کیلویی 3200 تومان به یکباره به 7000 تومان رسید و در فرودین 98 به حدود 5300 تومان نزول پیدا کرد. پس باید توجه داشته باشید که خرید متریال در زمان مشخص در سال 98 می تواند شما را از نظر مالی جلو بیاندازد.

هر چقدر به سمت تابستان سال 98 حرکت کنیم قیمت های ساخت و ساز بالا خواهند رفت، پس اگر هدف شما این است که ساخت و ساز سوله خود را شروع کنید پیشنهاد ما این است که هر چه سریعتر نسبت به اخذ قرار داد و خرید متریال لازم اقدام فرمایید که فردا دیر است. هر لحظه با افزایش قیمت ها ممکن است روبرو شویم و این افزایش قیمت روی تمامی محصولات مرتبط تاثیر می گذارد.

اجرت ساخت سوله در سال 98

البته شایان ذکر است این افزایش قیمت ساخت، بر روی سود شرکت های ساخت سوله مثل ناظران سازه تاثیر ندارد و حتی سود کار ما را نیز کم می کند،مجموعه ما همیشه به دنبال این هست که رضایت مشتریانش را داشته باشد و این مطلب بر اساس همین وظیفه شناسی در سایت درج شده تا آن عزیزانی که قصد ساخت سوله را دارند سریعتر اقدام کنند تا خدایی نکرده کارشان لنگ نشود. زیراکه قیمت ها ممکن است باز تغییر کنند و بودجه شما دیگر برای ساختن سوله مناسب نباشد.

هزینه ساخت سوله در سال 98 چقدر است؟

با توجه به این موضوع که ما در ابتدای سال این مقاله نوشته شده نمی توانیم هزینه ی مشخصی را برای کل سال در نظر بگیریم و به شما مشتریان گرامی اعلام کنیم. برای استعلام قیمت و هزینه ی ساختن سوله در سال 98 می توانید با کارخانه سوله سازی ناظران سازه تماس بگیرید.

در نظر داشته باشید همانطور که در مقاله های قیمت ساخت سوله بدان اشاره شد قیمت سوله سازی بسته به مواردی دارد که با توجه به افزایش یا کاهش آنها شاهد کم شدن و یا زیاد شدن کل اجرای کار است.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *