طراحی سوله

طراحی سوله

ناظران سازه طراح و مجری انواع سوله متخصص در زمینه ی انواع طراحی سوله های صنعتی و کارگاهی و ورزشی با تجربه ی بالا و بهترین قیمت طراحی سوله در خدمت کلیه کارفرمایان گرامی است. وقتی صحبت از طراحی سوله می شود تجربه مجری می تواند بسیار تاثیر گذار باشد. ما در شرکت ساخت و اجرای سوله در ناظران سازه می توانیم بهترین سوله ها را با توجه به نیاز کارفرما طراحی کنیم. برای اینکه سوله ای متناسب با سلیقه و نیاز خود را داشته باشید طراحی آن را به ما بسپارید.

خدمات طراحی سوله در ناظران سازه

طراحی سوله نیاز به بررسی دقیق دارد. نیاز هست که ابتدا مکان احداث سوله از نظر موقعیت مکانی، خاک و فضای دور و اطراف سوله مورد بررسی قرار بگیرد. نیاز هست که نوع کاربرد سوله در نظر گرفته شود و همچنین اجزای سوله مورد بررسی قرار بگیرد و متریال مورد نیاز کارفرما چه باشد. با توجه به اینکه شما چه نوع سوله ای قصد دارید داشته باشید و سوله ی موردنظرتان برای چه کاری قرار هست ساخته شود باید سوله طراحی گردد.

ناظران سازه پیشرو در خدمات راه اندازی سوله، با سابقه فراوان و قیمت های رقابتی خدمات طراحی سوله را با بالاترین کیفیت برای شما انجام می دهد. طراحی سوله های صنعتی به صورت سه بعدی و با متریال مورد نیاز کارفرما قابل اجرا می باشد.

چرا باید

طراحی برای سوله های مرغداری و گاوداری

طراحی برای سوله های مرغداری و گاوداری با توجه به شکل ساختار سوله های مورد نیاز برای این سازه ها متفاوت است. شرکت طراحی سوله ناظران سازه با توانایی بالا و تجربه فراوان در طراحی و ساخت انواع سوله های مرغداری و گاوداری آماده خدمات رسانی در این زمینه با شماست.

برای استعلام قیمت طراحی سوله های گاوداری و مرغداری با ما تماس بگیرید : 09128662060 (مهندس برجی خانی)

برای اینکه بتوانیم بهترین سوله را داشته باشیم باید آن را با توجه به هدف ساختن سوله و همچنین نیاز کارفرما طراحی کنیم.

سوله با توجه به ساختاری که دارد باید طراحی شود. سوله به سازه های فلزی ساخته شده با سقف شیبدار و بر اساس محاسبات و اندازه گیری مختص کاربرد ساختمان سوله طراحی می گردد. طراحی سوله توسط مهندسان با کاربرد هایی چون ساخت کارخانه ، سالن های صنعتی و ورزشی ، انبار ها و … انجام می شود.

در طراحی سوله اجزایی چون ستون ها، بادبند ها، نبشی ها و … و همچنین ساختار آن مورد توجه قرار می گیردکه بر حسب نیاز کارفرما و وزن سازه طبیعتا در موقعیت های مختلف متفاوت خواهد بود.

سوله

رونق سوله سازی

در سال های اخیر کار ساخت و طراحی سوله در کشور مورد توجه افراد کثیری از جامعه قرار گرفته است و دلیل آن کارخانه های صنعتی کوچک و بزرگی هستند که از سوله ها در مسیر پیشبرد اهداف خود استفاده نموده و فضای صنعتی خود را به واسطه این نوع ساختمان ها گسترش داده اند.

طراحی سوله در ایران توسط ناظران سازه

در ساخت و اجرای اسکلت فلزی و یا بتنی ساختمان یکی از موارد اصلی که در اندازه گیری ها مورد توجه مهندسان و کارشناسان قرار می گیرد فشار های وارده بر ساختمان است. این فشار ها شامل انواع عوامل طبیعی همچون برف و باران، باد و یا زلزله ، همچنین بار های مورد تحمل برای ساختمان است.

در طراحی سوله به علت صنعتی بودن سازه، این موضوع با حساسیت بیشتری مورد توجه قرار میگیرد چون در اثر بروز هر اتفاق ممکن است خسارات غیر قابل جبرانی را ببه دنبال داشته باشد. محل قرار گیریه ستون ها، نوع فونداسیون در نشر گرفته شده برای ساخت سوله و همینطور محل اجرای سازه از نکات مورد توجه دیگر در ساخت و طراحی سوله است.

سوله سازی

تفاوت طراحی سوله با سایر سازه ها

تفاوت اصلی سوله با سایر سازه ها در کاربرد آن است که اغلب به عنواع ساختمان های صنعتی از آن استفاده می کنند. این موضوع دلیل بر آن شده که طراحی آن هم شکلی کاملا متفاوت به خود بگیرد. دهانه های بزرگ این سازه ها و شیب قاب های آن از تفاوت های بارز سوله با سایر ساختمان هاست.

قیمت طراحی سوله در سال 97

قیمت طراحی سوله بر اساس وزن سازه مورد نظر بر حسب کیلوگرم محاسبه می شود. این وزن بر اساس دهانه، ارتفاع کنار سوله، تناژ جرثقیل سقفی (در صورت وجود) ، موقعیت و محل اجرای سازه متفاوت می باشد. همینطور زمان و وضعیت آب و هوایی منطقه هم در این موضوع کم تاثیر نیست.

هزینه های دیگر مورد توجه در طراحی سوله فندانسیون ( بر اساس تناژ میلگرد ) اجرای سقف سوله ( ساندویچ پنل یا … )، دیوار چینی جهت پوشش پیرامون بسته به جنس دیوار ( آجری، بلوکی، ورق رنگی و … ) و کف سازی آن است.

برای کسب اطلاعات بیشتر قیمت ساخت سوله کلیک کنید.

البته وجود یک طراح حرفه ای و اندازه گیریه دقیق بسیار در وزن بدست آمده و در نتیجه هزینه معادل ساخت تاثیر گذار خواهد بود.

برای طراحی سوله برآورد هزینه و بهینه سازی ساخت می توانید با کارشناسان ما تماس بگیرید یا از طریق صفحه ساخت اسکلت فلزی در انتهای صفحه جزئیات سازه خود را ارسال کنید تا در اسرع وقت کارشناسان ما خود پس از بررسی های لازم با شما تماس بگیرند.

شما می توانید برای انجام کلیه طراحی سازه های فلزی از جمله طراحی انواع سوله با ناظران سازه تماس حاصل نمایید. ما بهترین قیمت و بالاترین کیفیت را در طراحی سازه های سوله به شما پیشنهاد خواهیم داد. فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا کار طراحی سوله ی شما را آغاز نماییم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *