سوله سازی

سوله سازی

سوله سازی در شرکت های سازنده سوله در ایران انجام می شود. سوله سازها شرکت ها و کارخانجاتی هستند که می توانند اسکلت سوله را به در کارخانه یا کارگاه خود بسازند و آن را به محل برای نصب و راه اندازی سوله حمل کنند. سوله سازی یک فرآیند چند جانبه است و شامل طراحی، ساخت، حمل و نصب سوله و سپس ساختن دیگر اجزای سوله می شود.

سوله سازی چیست و برای چه انجام می شود؟

سوله سازی یکی از مواردی است که به پیشرفت صنعتی یک کشور کمک کند. خوشبختانه در کشور عزیزمان ایران با توجه به توجه ویژه دولت به پیشرفت صنعتی، مسئله ساخت و ساز سوله ها و شهرک های صنعتی بسیار بولد شده است زیرا این امر می تواند به پیشرفت صنعتی کشور ما منجر شود.

در این میان شهرک های صنعتی زیادی در ایران ساخته شده است و هنوز خیلی از شهرکهای صنعتی در حال ساخت و یا توسعه هستند. اکثر سازه هایی که در این شهرک های صنعتی ساخته می شود سوله هستند. ساختن سوله توسط شرکتها و کارخانجات ساخت سوله در ایران انجام می شود.

اگر شما قصد سوله سازی در ایران را دارید می توانید از خدمات ساخت سوله ناظران سازه استفاده کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر بر روی ساخت سوله کلیک کنید.

خدمات سوله

خدمات ساخت سوله

تعریف سوله و کاربرد آن

سوله ها سازه های فلزی هستند که اخیرا کاربرد بسیاری در ساخت کارخانه ها ، سالن های ورزشی ، انبار ها و فروشگاه ها دارند. در ساخت سوله سازه هایی با سقف شیبدار و دهانه هایی بزرگ ساخته می شوند. طراحی سوله ها توسط متخصصان و مهندسان سوله سازی و با استفاده از محاسبات دقیق و مهندسی انجام می شود. فاکتور های مهم زیادی ( بارگزاری ها ، جرثقیل ، ارتفاع سوله و … ) در فرایند ساخت باید رعایت شود تا سازه در برابر حوادث طبیعی مقاوم و پایدار باشد.

بی توجهی به هریک از موارد ممکن است باعث خسارات بزرگ و غیر قابل جبرانی در سازه شود. کار ساخت و طراحی سوله معمولا برای ساختمان های صنعتی انجام می شود از این رو رعایت اصول استحکامی در آن بسیار مهم است. این سازه ها در کارخانه های سوله سازی ساخته و سپس به محل اجرا حمل و نصب می شوند.

خدمات سوله سازی

خدمات سوله سازی

درباره اتصالات سوله ها بیشتر بدانیم

اتصالات سوله ها با دو نوع جوشی و پیچ و مهره ای انجام می شود که برای سازه های سبک و ابعاد پایین از نوع جوشی ، و برای سازه های سنگین با متراژ بالا از اسکلت فلزی پیچ و مهره ای استفاده می شود. اتصالات پیچ و مهره ای از مقاومت و استحکام بیشتری نسبت به نوع جوشی برخوردار هستند و ساخت سوله های بزرگ ، هم زمان اجرا را کاهش می دهد و هم هزینه های آن را کمتر می کند. برای سوله سازی در متراژ پایین و اتصالات سازه های کوچکتر از نوع جوشی بهره می برند چون ساده تر از پیچ و مهره انجام می شود و استحکام لازم برای این ابعاد را دارا هستند.

قیمت ساخت سوله چند است؟

مراحل سوله سازی

مرحله اول بازدید کارشناسان از زمین محل اجرا پروژه است که نقشه ها در آن طراحی می شوند و سپس برآورد هزینه های ساخت و زمان اجرای آن انجام می شود. مرحله بعد ساخت سازه ی سوله در کارخانه و رنگ آمیزی آن و در آخر هم نصب و اجرای آن در محل است. گروه ناظران سازه در قسمت خدمات سوله سازی علاوه بر عملیات ساخت و نصب ، خدمات دیگری از جمله ساخت پوشش سقف ، دیوارچینی و کفسازی سوله هم ارائه می کند که در پروژه های ساخت سوله از پی تا کلید به آن ها اشاره می کنیم.

به صورت خلاصه مراحل ساختن سوله به شرح زیر می باشد:

 • بررسی نیازهای کارفرما و پروژه
 • طراحی سوله
 • ساخت سوله در کارخانه
 • اجرای فوندانسیون سوله
 • حمل سوله به محل و نصب آن
 • انجام کلیه کارهای بعد از نصب اسکلت سوله
 • کف سازی و دیوارچینی
 • پوشش سقف و دیوار
 • تاسیسات
 • محوطه سازی
 • و…

برای مشاوره ی رایگان در خصوص ساخت سازه فلزی با ما تماس بگیرید: 09128662060

 

سوله سازی در ایران با خدمات ساخت سوله ناظران سازه

سوله سازی در ایران با خدمات ساخت سوله ناظران سازه

وقتی شما قصد ساختن سوله داشته باشید باید به این مقوله توجه کنید که نوع سوله ی درخواستی شما و کاربرد آن چه باشد. اینکه از چه متریالی استفاده کنید بر روی ساختن سوله شما تاثیر گذار است. ما در ناظران سازه شرکت سوله سازی در ایران می توانیم کلیه نیازهای شما را برآورد کرده و بهترین سوله ی ممکن را بسازیم.

ناظران سازه پیشرو در ارائه خدمات سوله سازی واقع در شهر کرج است که خدمات ویژه خود را در زمینه ی ساخت سوله در کرج ارائه می دهد. اما ارائه خدمات سوله فقط منتهی به شهر کرج نمی باشد و ما خدمات سوله سازی خود را در تمام ایران با قدرت انجام می دهیم.

برای آنکه بتوانید بهترین قیمت سوله را داشته باشید پیشنهاد می کنم یکبار با کارشناسان ما تماس حاصل نمایید. البته لازم به ذکر است شما برای اینکه بتوانید یک قیمت مناسب برای ساختن سوله داشته باشید به هر قیمتی اعتماد نکنید. زیرا متاسفانه خیلی از شرکتها با قراردادهای پایین شروع می کنند و این موضوع باعث می شود وسط پروژه کار را ول کنند و بروند و کارفرما را دچار دردسر کنند. پس اگر به دنبال انجام کار به صورت کامل و دقیق هستید از کار کردن با کسانی که قیمتهای غیر متعارف به شما ارائه می دهند بپرهیزید.

ما در ناظران سازه با تمام قدرت و کیفیت در خدمت شما هستیم تا بهترین خدمات در زمینه ی سوله سازی را به شما ارائه دهیم.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *