ساخت سوله تهران

ساخت سوله در تهران

ساخت سوله در تهران توسط کارخانه سوله سازی ناظران سازه با دو کارگاه ساخت و راه اندازی سوله در تهران با بهترین قیمت و بالاترین کیفیت با سرعت بالا انجام می شود. ما یکی از بهترین خدمات دهنده سوله در تهران هستیم. شما می توانید برای انجام کلیه کارهای مرتبط با سوله با ناظران سازه در تماس باشید.

تهران بزرگترین شهر ایران است که دارای شهرک های صنعتی مختلفی می باشد. این شهرک ها در حاشیه شهر و استان تهران وجود دارند. برخی از این شهرکها در حال توسعه و برخی دیگر تازه در حال ساخت هستند. پیشرفت صنعتی در گرو ساخت و ساز شهرک های صنعتی است و سازه های درون این شهرکها را اغلب سوله های صنعتی و کارگاهی تشکیل می دهند. اینجاست که نقش سوله سازی در تهران بسیار به چشم می آید.

ساخت سوله در تهران را از تیم حرفه ای و با تجربه ناظران سازه بخواهید. این شرکت با سال ها تجربه در حوزه ساخت و طراحی انواع سوله و اسکلت فلزی در استان های تهران ، البرز و قم خدمت رسان تمامی کارفرمایان عزیز می باشد. برای انجام انواع پروژه در این حوزه ها و همینطور برآورد هزینه های ساخت سوله میتوانید با ناظران سازه تماس بگیرید و از مشاوره های رایگان این گروه در حوزه سازه های فلزی بهره ببرید.

 

خدمات ساخت سوله در تهران

خدمات ساخت سوله در تهران

 

شرایط و خدمات ساخت سوله در تهران

وقتی صحبت از ساخت و ساز صنعتی می شود همیشه اولین سازه ای که به فکر مخاطب می افتد سوله است. سوله ها با طراحی خوبی که دارند محیط را برای انجام کلیه کارهای صنعتی و کارگاهی فراهم می آروند.

خدمات طراحی و ساخت سوله در تهران با استفاده از کارگاه های مجهز ساخت و تولید برای انواع سازه های فلزی در نقاط مختلف تهران و کرج انجام میشود و تا 15000 تن سازه را می توان در این شهر در کمترین زمان ممکن ساخت.

در ضمن علاوه بر طراحی و ساخت تمامی خدمات دیگر مربوط به سوله از جمله حمل ، نصب ، دیوار چینی ، کفسازی ، پوشش سقف و … هم توسط این گروه انجام می شود.

هزینه های ساخت بر اساس وزن سازه برآورد می شود و برای محاسبه ی وزن نیاز به اطلاعاتی چون ابعاد زمین اجرای سوله ، دهنه سوله ، ارتفاع سوله و چند مورد دیگر است که آن را به متخصصان ما بسپارید و اطلاعات ابعاد را بدهید تا حدود هزینه ساخت برای شما محاسبه شود.

البته اگر بخواهیم سوله را از پی تا کلید به کارفرما تحویل دهیم هزینه ی ساخت سوله به صورت متر مربعی حساب می شود. برای اطلاع از قیمت ساخت سوله کلیک کنید.

کارخانه سوله سازی در تهران : ناظران سازه

کارخانه سوله سازی در تهران ناظران سازه با تعهد خدمت مهندسان و متخصصان ذیصلاح ونیز بادر اختیار داشتن3000 متر سوله تولید، تجهیزات و انواع ماشین آلات در زمینه محاسبات و طراحی و ساخت سوله ، انواع سازه های فلزی ( با ظرفیت تولید سالانه 3600 تن ) و … باکسها ، هاپر وباکس فیدر ، محاسبه طراحی ساخت و نصب انواع مختلف سوله همچنین محاسبه طراحی ساخت و نصب انواع مختلف ماشین آلات ، جرثقیلهای سقفی ، کوره های صنعتی ، مخازن ، سیلینگ کوره سیمان ، کوره گندله ، طراحی ، ساخت و نصب المانهای درون شهری و نیز در زمینه ساخت و نصب هرگونه سازه فولادی آماده همکاری است.

هزینه های ساخت و ساز سوله بر اساس وزن سازه ساخته شده بر حسب کیلوگرم محاسبه می شود. وزن سوله ها بر اساس دهانه، ارتفاع کنار سوله، تناژ جرثقیل سقفی (در صورت وجود) ، محل احداث سوله در تهران از لحاظ آب و هوایی ( مقدار برف و شدت باد) و عوامل دیگر متفاوت هستند.

عامل مهم دیگر در هزینه ساخت سوله در تهران ، تخصص و تجربه محاسبه کننده در طراحی و تهیه نقشه است که گاها تا بیشتر از 100% در وزن سوله تاثیر گذار می شود. این موضوع بدین معنی است که زمانی با یک سوله با ابعاد مشخص با دو نقشه متفاوت از لحاظ وزنی تا بیشتر از 2 برابر با هم اختلاف وزن ( و لذا اختلاف هزینه ) دارند و به عبارت دیگر در صورت طراحی بهینه  با هزینه ساخت یک سوله می توان 2 سوله ساخت.

کارخانه سوله سازی در تهران ساخت سوله در تهران با ناظران سازه

کارخانه سوله سازی در تهران ساخت سوله در تهران با ناظران سازه

هزینه ساخت فونداسیون سوله بر اساس تناژ میلگرد و حجم بتن محاسبه می شود که دوباره ارتباط مستقیم با نقشه طراحی شده پیدا می کند و گاها تا بیشتر از 3 برابر در نقشه های مختلف متفاوت است.

هزینه اجرای پوشش سقف سوله بر اساس نوع پوشش و کیفیت مصالح آن بر حسب متر مربع زیر بنا متفاوت است.

معمولا جهت پوشش سقف از یک لایه ورق گالوانیزه ، یک لایه پشم شیشه و یک لایه توری مرغی و یا مصالح مشابه استفاده می شود که بسته به کیفیت مصالح مصرفی هزینه آن متغیر است.

جهت پوشش پیرامون سوله از یک یا چند مورد از مصالح زیر استفاده می شود:

دیوار آجری دو طرف نما ، دیوار بلوکی ، ورق رنگی ، ساندویچ پانل و مصالح دیگر که هزینه هر کدام بر اساس سطح دیوار چینی محاسبه می شود.

معمولا جهت کفسازی از بتن استفاده می شود که بسته به ضخامت و مقاومت آن هزینه بدست می آید.

اگر قصد ساخت سوله در استان تهران را دارید می توانید با قیمت مناسب و بهترین کیفیت کار احداث سوله خود را به ما بسپارید.

ما در ناظران سازه با در نظر گرفتن کلیه جوانب، بهترین سوله را برای شما طراحی، ساخته و حمل و نصب می کنیم و اگر هدف شما تحویل همه کار سوله باشد کار پوشش سقف و دیوار، محوطه سازی و کف سازی و تاسیسات سوله را نیز برای شما انجام داده و تحویل می دهیم.

جهت اطلاعات بیشتر در مورد کاهش هزینه ساخت سوله در تهران با ما تماس بگیرید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *