سوله سازی

ساخت سوله از پی تا کلید

برای ساخت سوله از پی تا کلید ، ابتدا مهندسان ما زمین محل اجرا پروژه را از مشتریان و کارفرمایان تحویل می گیرند و بر اساس خواست و سلیقه ی ایشان شروع به انجام مراحل طراحی می کنند. طراحی نقشه سوله با استفاده از نرم افزار های پیشرفته ی مهندسی (Xsteel, Archicad) انجام می شود و بعد از آن هزینه ی ساخت سوله و زمانبندی آن دقیقا براورد می شود.

مراحل ساخت سوله از پی تا کلید

 

ساخت سوله از پی تا کلید

تهیه آهن آلات و جوش کاری

در این مرحله ورقه های آهنی از پیش تهیه شده بر اساس نقشه های ساخت و اجرا، برش خورده و سوراخکاری می شوند. این عمل با استفاده از دستگاه ها و تجهیزات برشی و پانچی صورت می گیرد. بعد از برشکاری ورقه های آهن، کار جوشکاری درز های آن انجام می شود و آماده ی رنگ آمیزی می شود.

رنگ آمیزی سازه

ناظران سازه

 

انتخاب رنگ و لایه های رنگ آمیزی و همینطور مقدار پوشش آن توسط کارفرمایان انجام می گیرد و عمل رنگ آمیزی آغاز می شود.

پیاده سازی فندانسیون

این مرحله در سوله سازی آماده سازی زمین اجرای پروژه است که همزمان با ساخت و طراحی سوله در کارخانه انجام می شود و مراحل آن خاکبرداری، تراز کردن زمین، آرماتور بندی و بتن ریزی است که در انتهای آن فندانسیون اجرا می شود. در ضمن اگر کاربر نیاز به استفاده از تجهیزاتی در سوله داشته باشد، در این مرحله این تجهیزات در سوله نصب می گردد.

نصب و پوشش سوله

ناظران سازه

 

در این مرحله که هم سوله ساخته شده و هم زمین اجرای سوله فراهم شده، نصب و اجرای آن انجام می گیرد. لازم به ذکر است این مرحله بسیار حساس بوده و حتما باید از افراد با تجربه و کاردان در این بخش استفاده کرد. بلافاصله پس از نصب هم پوشش سقف ها انجام می شود و مرحله آخر کف سازی سوله و دیوار کشی آن است که بنا بر طراحی های از قبل انجام شده صورت می گیرد.

برای بررسی قیمت ساخت سوله کلیک کنید.

امیدواریم این مطلب بطور مختصر و مفید شما را تا حدی با روند ساخت سولهساخت سوله آشنا کرده باشد. سوله سازی یکی از خدمات اصلی ناظران سازه در سطح استان های تهران، البرز، قم و اراک می باشد.

2 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *