ساخت سالن ورزشی

ساخت سالن ورزشی

شرکت ناظران سازه پیشرو در ارائه خدمات ساخت اسکلت فلزی ، طراحی سوله ، ساخت سوله و پکیج های نظارتی جوش می  باشد. شما کارفرمایان محترم می توانید برای ساخت انواع سازه های فلزی ( پیچ و مهره ، جوش ) با ما همکاری کنید.

ساخت سالن ورزشی هم یکی از بخش های سوله سازی است که زیر مجموعه خدمات این شرکت می باشد. در ادامه بیشتر به بررسی این نوع سازه ها می پردازیم.

ساخت سوله ورزشی

سوله و سوله سازی

به ساختمان هایی با سقف شیبدار و دهانه های بزرگ که برای مصارفی چون ساخت کارخانه های صنعتی ، انبار ها و سالن های ورزشی و … ساخته می شوند سوله می گویند.

سوله سازی در سال های اخیر با توجه به کارخانه های صنعتی که از این نوع سازه با صرف هزینه کم سود قابل توجهی بدست آوردند، رونق خوبی پیدا کرده و مورد توجه افراد زیادی قرار گرفته است.

سالن ورزشی هم زیر مجموعه این نوع سازه هاست و ساخت سوله های ورزشی با ابعاد کوچک جهت فعالیت های ورزشی در مدارس، باشگاه ها، دانشگاه ها و … انجام می شود.

ساخت سالن ورزشی

شما برای ساخت سالن ورزشی می توانید ابعاد سالن ، وزن سازه ( در صورت اطلاع ) نقشه، دهانه و … را برای ما از طریق فرم صفحه ساخت اسکلت فلزی ارسال کنید. کارشناسان ما پس از بررسی و اندازه گیری هزینه و زمان با شما جهت اطلاع رسانی از موضوعات ذکر شده و در صورت نیاز ساخت سازه تماس می گیرند.

همچنین تلفن های تماس و آدرس محل دفتر اصلی در کرج هم انتهای صفحه وجود دارد و می توانید از آن ها جهت ساخت سالن ورزشی خود استفاده کنید و ارتباط بگیرید.

مهندس برجی خانی ( 09361132693) بصورت 24 ساعته پاسخگوی سوالات شما  در زمینه ساخت انواع سوله و اسکلت می باشند. هم از طریق تماس و هم تلگرام می توانید جهت برآورد هزینه ساخت با ایشان در ارتباط باشید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *