اسکلت فلزی در تهران

اسکلت فلزی در تهران

ساخت اسکلت فلزی در تهران

گروه ناظران سازه ارائه کننده خدمات ساخت اسکلت فلزی در استان های مختلف ایران عزیز است. ساخت اسکلت های فلزی در تهران با بیشترین قدرت توسط نیرو های کار آزموده و متخصص در کارگاه های پیشرفته و مدرن ناظران سازه انجام پذیر است. این شرکت مفتخر است با سابقه طولانی در ساخت سازه های فلزی اعم از سوله ، که خدمات آن از پی تا کلید ارائه می شود ؛ اسکلت فلزی های اتصال جوش و اسکلت های اتصال پیچ و مهره در تهران بزرگ اقدام به خدمت رسانی با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمت به کارفرمایان این شهر کند.

اسکلت فلزی در تهران

 

محدوده کاری ناظران سازه چه استان هایی است؟

ساخت سازه فلزی و اسکلت فلزی در تهران ، البرز ، قم و اراک توسط این کمپانی به انجام می رسد و هدف این کمپانی بهبود در ساخت این نوع سازه ها در کشور عزیزمان است؛ و در راستای این هدف تمام توان خود را به همراه تخصص بسیج کرده تا بتواند خدمتی مانگار به کشور ارائه دهد.

اسکلت فلزی در اتصالات انواع جوشی و پیچ و مهره ای ساخته می شود که طبعا در نوع پیچ و مهره ای کیفیت اتصالات بین قطعات قوی تر و مستحکم تر بوده و اجرای آن بدلیل ساخت اسکلت در کارخانه سریع تر انجام می شود. نوع جوشی در سازه های سبک برای سرعت بخشیدن ساختار و راحت بودن آن انجام می گیرد این نوع اتصال برای اسکلت های سنگین پیشنهاد نمی شود.

اسکلت فلزی در تهران

 

اگر قصد راه اندازی مجتمع های ساختمانی ، سوله و یا استفاده از خدمات اسکلت فلزی و نظارتی آن را دارید، به راحتی می توانید از خدمات ارزنده گروه ناظران سازه استفاده نمایید. برای کسب اطلاعات کامل در ارتباط با این نوع سازه ها از صفحه اسکلت فلزی دیدن کنید و برای برآورد هزینه ها تماس بگیرید.

ناظران سازه ارائه کننده خدمات اسکلت فلزی در تهران کرج و حومه .

Save

Save

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
همکاری می کنید؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *