هزینه ساخت هر متر مربع سوله

هزینه ساخت هر متر مربع سوله یکی از سوالات متداول مخاطبان ماست. اینکه احداث و راه اندازی سوله ها چقدر هزینه دارد همیشه دغدغه کارفرمایان محترم بوده است. کارفرمایان همیشه به ما زنگ می زنند و می گویند: “هزینه ساخت سوله چقدر است؟” . این سوال برای همگان پاسخ یکسانی ندارد چون قیمت ساخت و راه اندازی انواع سوله با هم متفاوت است. چون با توجه به نوع سوله (صنعتی یا کارگاهی یا مرغداری یا گاوداری یا انبار و …) بسته به قیمت آهن و متریال ساخت در آن لحظه و همچنین مساحت و مکان احداث قیمت متفاوت است.

در ادامه با ما همراه باشید تا برآورد دقیق تری از قیمت هر متر مربع سوله برای شما داشته باشیم.

هزینه هر متر مربع ساخت سوله

بطور میانگین قیمت سوله به موارد زیر بستگی دارد:

  • محل احداث سوله
  • متراژ و مساحت سوله
  • کاربرد سوله
  • متریال مورد نیاز سوله

محل احداث : هر چقدر محل احداث سوله از کارخانه سازنده سوله دورتر باشد هزینه حمل بیشتر خواهد شد.

مساحت سوله : هر چقدر مساحت سوله بیشتر باشد هزینه ساخته شدن آن به طبع زیادتر خواهد بود.

کاربرد سوله: اینکه سوله برای چه منظور و کاربردی ساخته می شود می تواند روی قیمت آن تاثیر گذار باشد.

متریال : شامل پوشش سقف و دیوار و… است که بسته به نیاز کارفرما تهیه می شود.

قیمت ساخت سوله به صورت متری بسته به موارد بالا محاسبه می شود. در حال حاضر که در ابتدای آبان ماه سال ۹۹ هستیم قیمت های ساخت سوله از متری 1.200.000 تومان شروع می شود و بسته به مواردی که عرض شد بالا خواهد رفت.

قیمت هر متر مربع ساخت سوله

قیمت هر متر مربع ساخت سوله

برای برآورد هزینه سوله چکار کنیم؟

برای برآورد شما باید چند مقیاس را در اختیار کارشناسان ما قرار دهید. اول مکان احداث سوله و قابلیت ایستادن جرثقیل است. دوم مساحت و ارتفاع مد نظر برای سوله است. سوم کاربرد است و در آخر متریال مد نظر.

با انتخاب این موارد و اعلام آن به کارشناسان ما هزینه ساخت هر متر مربع سوله برای شما محاسبه و در کمترین زمان ممکن به شما اعلام می شود. پس برای استعلام قیمت ساخت سوله به صورت متری با ما همین حالا تماس بگیرید:‌ ۰۹۱۲۸۶۶۲۰۶۰ (مهندس برجی خانی)

در این مرحله کارشناسان ما برآورد قیمت حدودی را برای شما در ازای هر متر مربع در خواهند آورد. برای برآورد دقیق تر باید چکار کنیم؟

برآورد دقیق قیمت هر متر مربع ساخت سوله

برای برآورد دقیق باید نقشه سازه طراحی شده باشد. در صورتی که نقشه سازه شما طراحی نشده باشد ابتدا می توانید توسط تیم مجرب نقشه کش ما نقشه ی سازه ی خود را بدست آورید و نسبت به استعلام هزینه سوله بصورت دقیق اقدام کنید.

نقشه های کارگاهی که به شاپ دراوینگ مشهور هستند توسط تیم مجرب ما طراحی و با کمترین خطای ممکن برای شما ارسال خواهند شد. برای تهیه نقشه کارگاهی سوله ی خود با ما تماس بگیرید.

سوله های طراحی شده برای استعلام قیمت سوله

سوله های طراحی شده برای استعلام قیمت سوله

نتیجه گیری در خصوص قیمت سوله

در کل می توان گفت عوامل زیادی در برآورد قیمت سوله ها تاثیر گذار است. اما مهمترین فاکتور برای کارفرمایان انتخاب تیم مناسب و خوش قول است که کار را با کیفیت بالا و با زمانی که مشخص کرده اند تحویل دهند. خوشبختانه ناظران سازه با داشتن تیمی با تجربه و مجرب سعی خود را بر ارایه خدمات باکیفیت در این زمینه افزایش داده است.

کارخانه سوله سازی ناظران سازه به دو روش برای شما استعلام قیمت می کند:

  1. ساخت اسکلت سوله (قیمت سوله سازی بدون مصالح)
  2. ساخت سوله از پی تا کلید (قیمت سوله سازی با مصالح)

ساخت اسکلت سوله :‌ منظور از ساخت اسکلت سوله این است که فقط اسکلت فلزی سوله توسط شرکت ناظران سازه ساخته شود و برای مشتری حمل و نصب شود.

ساخت سوله از پی تاکلید: منظور ساخت و تکمیل کامل سوله با دیوارچینی و پوشش سقف (بدون تاسیسات) است. برای درک بهتر این منظور به صفحه ساخت سوله از پی تا کلید مراجعه کنید. همچنین برای استعلام هزینه ها می توانید با ما تماس بگیرید.

در ساخت سوله قیمت پایین را ملاک قرار دهیم؟

همیشه قیمت پایین ملاک انجام کار درست نیست. خیلی ها برای شما با قیمت پایین مشکل به وجود می آورند. اما از نظر قیمتی خیالتان راحت باشد. ناظران سازه با ارایه قیمتهای رقابتی ساخت سوله بهترین هزینه ساخت هر متر مربع سوله را به شما اعلام خواهد کرد.

فقط کافی است برای استعلام قیمت هر متر مربع ساخت سوله با ما تماس بگیرید.

ساخت سوله از پی تا کلید موارد زیر روی قیمت بسیار تاثیر گذارند:

قیمت آهن و اتصالات
طرحی که برای سوله مورد تایید قرار می گیرد.
نوع پوشش سقف و دیوار سوله
امکانات ثانویه سوله مانند بچه سوله
متریال های ثانویه مانند عایق های حرارتی و …
مکانی که سوله در آن ساخته می شود.
کف سازی سوله که باید چه مقاومتی داشته باشد.

برای استعلام قیمت به صورت حدودی و دقیق می توانید با کارخانه ساخت سوله ناظران سازه در تماس باشید. قیمتهای حدودی با درصد خطای ۲۰ درصد بالا و پایین داده می شود و قیمت واقعی پس از طراحی نقشه سازه امکان پذیر است.

هزینه سوله سازی در ناظران سازه چقدر است؟

ما سعی کردیم در بالا تمامی مواردی که بر روی قیمت متری سوله تاثیر گذارند را به شما اعلام کنیم. ما با توجه به مواردی که گفته شد برآورد هزینه و زمان را انجام می دهیم و به شما اعلام خواهیم کرد. لطفا برای برآورد فقط با شماره تلفن ۰۹۱۲۸۶۶۲۰۶۰ تماس بگیرید.

قیمت سوله سازی بدون مصالح

اگر فقط اجرت کار یعنی ساخت، حمل و نصب اسکلت سوله مد نظر باشد قیمت اجرت کار ساخت سوله کیلوگرمی حساب می شود. بسته به اینکه سازه سوله پیچ و مهره ای باشد یا جوشی قیمت اجرت کار متفاوت است اما معمولا از کیلوگرمی 1.200 تومان شروع می شود و بسته به شرایط بالا می رود.

برای استعلام هزینه ساخت هر متر مربع سوله با ما تماس بگیرید.

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *