شرکت سازنده پل عابر پیاده

ناظران سازه یکی از فعالترین کارخانجات و شرکت سازنده پل عابر پیاده در کشور است که کلیه خدمات مربوط به ساخت و راه اندازی انواع پل های عابر پیاده را در سرتاسر ایران عزیز انجام می دهد.

ساخت و احداث انواع پل عابر پیاده باید بر اساس استانداردهای آیین نامه طراحی و اجرای پل باشد. شرکت ناظران سازنده سازنده ی پل عابر پیاده در تهران است که با رعایت کلیه این استانداردها بهترین نتایج بهمراه بهترین قیمت را به شما خواهد رساند.

بهترین شرکت سازنده ی پل عابر پیاده در تهران

باعث افتخار ماست اعلام کنیم شرکت ناظران سازه با بیش از 20 پروژه موفق در ساخت و راه اندازی انواع پل عابر یکی از بهترین شرکتهای خدمات دهنده در این زمینه می باشد. شما می توانید جهت مشاوره در خصوص ساخت، نصب و حمل انواع پل هوایی عابر با ما تماس بگیرید: 09128662060

ناظران سازه با بهره گیری از تیمی مجرب و کارکشته در زمینه راه اندازی پل عابر، بهترین خدمات را همراه با نازلترین قیمت ها به شما می دهد.

هزینه ساخت و راه اندازی هر متر طول پل عابر پیاده

هزینه های ساخت پل عابر پیاده در سال 97 به دلیل نوسانات قیمت ارز و آهن و متریال بسیار متفاوت بوده است. در حال حاضر (دی ماه سال 97) قیمت ساخت هر متر طول عابر با عدد تقریبی 8 میلیون تومان انجام می شود.

البته بسته به موقعیت، تعداد و مکان و زمان درخواست قیمت ها متفاوت خواهد بود. اما قیمت تقریبی این کار برای ساخت هر مترطول پل عابر برابر با هشت میلیون تومان است.

این قیمت می تواند با افزایش قیمت ارز و دلار و آهن بالاتر یا با کاهش آنها پایین بیاید. لازم به ذکر است این قیمت با توجه به تاریخ مقاله قابل استناد است و شاید در ماه های آینده شاهد ایجاد تغییر در قیمتهای ساخت پل عابر باشیم.

سازنده پل عابر

سسازنده پل عابرازنده پل عابر

قوانین و استانداردهای پل عابر پیاده

در ساخت انواع پل عابر باید استانداردهای عبور و مرور عابرین که در راهنمای ساخت پل توسط سازمان راه و شهرسازی آورده شده است رعایت گردد. خوشبختانه شرکت ناظران سازه با تجربه فراوان به کلیه استانداردها واقف است و می تواند به راحتی اجرای هر پل عابری را بر عهده بگیرید.

آیین نامه دارای بخش های زیر است:

  • ضوابط ایمنی و ترافیکی در احداث پل
  • ضوابط معماری
  • ضوابط سازه
  • ضوابط ایمنی و نگهداری

برای دانلود راهنمای استاندارد ساخت پل هوایی عابر کلیک کنید.

برای ساخت پل عابر با شرکت سازنده پل عابر پیاده ناظران سازه تماس بگیرید: 09128662060

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

تمایل دارید در گفتگوها شرکت کنید؟
در گفتگو ها شرکت کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *