سازه فلزی در کرج

سازه فلزی در کرج

ناظران سازه ارائه کننده ی تمامی خدمات سازه فلزی در کرج اعم از ساخت سوله در کرج ، ساخت اسکلت فلزی در کرج و تمامی اموری که مربوط به سازه های فلزی است ، می باشد. این شرکت در شهر های تهران ، قم و اراک هم استارت کار های خود را زده و یزودی سعی در این است که در سراسر کشور این خدمات را ارائه کنیم. سوله ها و اسکلت ها همه با سازه های فلزی ساخته می شوند ، بر اساس نوع اتصالات به انواع مختلفی مثل اسکلت های جوشی و اسکلت های پیچ و مهره ای که در قسمت های دیگر بطور کامل درباره آن ها صحبت شده است. سازه های فلزی هم از لحاظ وزن و هم از لحاظ کیفیت بسیار مناسب تر از سازه های بتنی هستند چون وزن کمتر دارند و تعادل ساختمان را بهتر برفرار کرده و همینطور موجب استحکام بهتر در ساختمان می شوند. ناظران سازه با بکار گیریه متخصصان و مهندسان سازه با مدرک بین المللی در تمامی مراحل ساخت کیفیت سازه را کنترل می کند. فلز ها اصولا دارای خواص یکنواخت و خالصی هستند ؛ این باعث می شود تغییرات و عوامل بیرونی در آن ها تغییر خاصی وارد نکندو عمر بیشتری نسبت به بتن داشته باشند.

پروژه های اجرا شده مرتبط با سازه های فلزی توسط این شرکت ابتدا در کرج آغاز شد و بعد به تهران و قم و سپس اراک گسترش داده شد. چون 5 کارگاه اصلی این شرکت در اطراف شهر کرج واقع است و کارخانه ی اصلی واقع در صفادشت کرج می باشد. برای مراجعه به دفتر هم به آدرس درج شده در پایین سایت مراجعه کنید.

اهداف ما بهبود در ساخت سازه های فلزی در کشور است و در راستای این هدف تمام توان خود را به همراهتخصص بسیج کرده تا بتواند خدمتی ماندگار به کشور ارائه کند.