ما چه کار هایی می توانیم برای شما انجام دهیم ؟؟

خدمات ناظران سازه در خصوص ساخت و راه اندازی و نصب انواع سازه های فلزی و تحویل در سراسر ایران با قیمتی مناسب و کیفیتی بی نظیر

اسکلت فلزی

پکیج های نظارتی جوش

نظارت و کنترل کیفیت تخصص ناظران سازه است. این شرکت با در اختیار داشتن مهندسان و ناظران مجرب مفتخر است خدمات خود را در زمینه ی نظارت سازه و نظارت جوش به کلیه مشتریان و کاربران گرامی ارائه دهد. پکیج های نظارتی جوش ناظران سازه با در نظر گرفتن آخرین استانداردها و پویش های کاری در اختیار کلیه کارفرمایان محترم قرار می گیرد.پایه واساس تمام برنامه های کنترل کیفیت سازه ها و اجزای ساخته شده فلزی با روش های جوشکاری ، بازرسی جوش می باشد .کدها واستانداردها به منظور کسب اطمینان از عملکرد مناسب اتصالات جوشی در شرایط سرویس ، غالباً اشاراتی نسبت به انجام بازرسی چشمی جوش و محدوده پذیرش عیوب در بازرس چشمی دارند.

اسکلت فلزی

سازه های فلزی و اسکلت فلزی بدلیل کیفیت بالاتر در ساخت، سرعت بیشتر، هزینه ی کمتر، مقاومت و … با گذشت زمان جای اسکلت های بتنی را گرفته است و سازنگان سوله ها و ساختمان ها رو به این نوع سازه ها آورده اند. معمولا در شهرها به دلیل عدم وجود موقعیت و مکان مناسب جهت ساخت اغلب پیمانکاران دچار زحمت فراوان شده اند که با استفاده از سازه های فلزی که قابلیت اجرا در شلوغ ترین و کم حجم ترین موقعیت‌ها را دارند، به آن ها کمک کرده تا سریع تر و راحت تر پروژه های خود را انجام دهند.

طراحی و ساخت سوله

یکی از خدمات اصلی شرکت ناظران سازه طراحی و ساخت سوله برای کارخانه های تولیدی و صنعتی است. ما در ساخت سوله از پی تا کلید ، زمین محل پروژه را از شما کارفرمایان عزیز تحویل گرفته و پس از طراحی نقشه های آن، شروع به ساخت سوله در کارخانه می کنیم. همزمان با ساخت سازه در کارخانه عملیات خاکبرداری، تراز کردن زمین و آرماتور بندی محل اجرا انجام می شود؛ پس از آن سوله حمل شده، در محل نصب می گردد و در آخر کار پوشش سقف، کف سازی و دیوارکشی آن انجام می شود. برای برآورد هزینه های ساخت با ناظران سازه تماس بگیرید.