پورشه باکستر مدل 2015

car-1

اجاره روزانه : 1.400.000 تومان

اجاره هفتگی : 8.750.000 تومان

اجاره ماهیانه : 30.000.000 تومان

پورشه باکستر یکی از محبوبترین خودرو های اجاره مرکز اجاره خودرو ماهان رنت است که شما می توانید این خودرو بی نظیر را در آفر این ماه شرکت ماهان رنت با بهترین قیمت کرایه کنید. اجاره ماشین پورشه باکستر مدل 2015 یک انتخاب ایده آل برای سفرهای شهری و برون شهری شماست.

با شروع عصر مدرن و پس از آن مباحثی همچون اقتصاد و پس انداز و صرفه جویی ، در کشورهای اروپایی و آمریکایی اکثریت مردم به جای صرف هزینه های گزاف برای خرید خودرو ، به سمت اجاره دادن خودرو و عده ای هم اجاره گرفتن خودرو رفتند. این کار مثل این است شما خودرو تاکسی را کرایه نمایید ولی ماشین بدون راننده باشد و شما خود به صورت دربست به اصطلاح خودرو بدون راننده اجاره نمایید.

اجاره خودرو ، اجاره ماشین ، کرایه اتومبیل که انواع اسم های این شغل نوپا می باشد به لاتین RENT CAR یا رنت کار و یا همان اجاره خودرو بدون راننده است.در کشورهای اروپایی شرکت های بزرگ اجاره اتومبیل بدون راننده ، در زمینه اجاره خودرو به صورت ماهانه و هفتگی و و روزانه نزدیک به بیش از 50 سال است که در زمینه اجاره خودرو بدون راننده فعالیت دارند.در آمریکا نیز به همین شکل ، شرکت های بزرگ اجاره خودرو و اتومبیل کرایه ای که گاه تا بیش از 40000 خودرو اجاره ای جهت اجاره خودرو دادن به مردم می باشند

شرکت اجاره خودرو ماهان رنت دارای بزرگترین شبکه اجاره اتومبیل بدون راننده در تهران بزرگ

ماهان رنت

مرکز اجاره خودرو و ماشین در تهران

1
2
3
4
1

فرمان خودرو مورد علاقه ات را به دست بگیر

2

بهترین اپشن های خودرو را در اختیار خودت داشته باش

3

راحتی خیال و اسودگی را در سفرهای شهری و برون شهری تجربه کنید.

4

همه چیز در هنگام رانندگی در اختیار شماست