ساخت سوله تهران

ساخت سوله در تهران

ساخت سوله در تهران را از تیم حرفه ای و با تجربه ناظران سازه بخواهید. این شرکت با سال ها تجربه در حوزه ساخت و طراحی انواع سوله و اسکلت فلزی در استان های تهران ، البرز و قم خدمت رسان تمامی کارفرمایان عزیز می باشد. برای انجام انواع پروژه در این حوزه ها و همینطور برآورد هزینه های ساخت سوله میتوانید با ناظران سازه تماس بگیرید و از مشاوره های رایگان این گروه در حوزه سازه های فلزی بهره ببرید.

 

ساخت سوله در تهران

 

ساخت سوله در تهران

 

خدمات طراحی و ساخت سوله در تهران با استفاده از پنج کارگاه مجهز ساخت و تولید برای انواع سازه های فلزی در نقاط مختلف تهران و کرج انجام میشود و تا 15000 تن سازه را می توان در این شهر ساخت در ضمن علاوه بر طراحی و ساخت تمامی خدمات دیگر مربوط به سوله از جمله حمل ، نصب ، دیوار چینی ، کفسازی ، پوشش سقف و … هم توسط این گروه انجام می شود. هزینه های ساخت بر اساس وزن سازه برآورد می شود و برای محاسبه ی وزن نیاز به اطلاعاتی چون ابعاد زمین اجرای سوله ، دهنه سوله ، ارتفاع سوله و چند مورد دیگر است که آن را به متخصصان ما بسپارید و اطلاعات ابعاد را بدهید تا حدود هزینه ساخت برای شما محاسبه شود.

شرکت ناظران سازه در تهران با تعهد خدمت مهندسان و متخصصان ذیصلاح ونیز بادر اختیار داشتن3000 متر سوله تولید، تجهیزات و انواع ماشین آلات در زمینه محاسبات و طراحی و ساخت سوله ، انواع سازه های فلزی ( با ظرفیت تولید سالانه 3600 تن ) و … باکسها ، هاپر وباکس فیدر ، محاسبه طراحی ساخت و نصب انواع مختلف سوله همچنین محاسبه طراحی ساخت و نصب انواع مختلف ماشین آلات ، جرثقیلهای سقفی ، کوره های صنعتی ، مخازن ، سیلینگ کوره سیمان ، کوره گندله ، طراحی ، ساخت و نصب المانهای درون شهری و نیز در زمینه ساخت و نصب هرگونه سازه فولادی آماده همکاری است.

هزینه های ساخت سوله بر اساس وزن سازه ساخته شده بر حسب کیلوگرم محاسبه می شود. وزن سوله ها بر اساس دهانه، ارتفاع کنار سوله، تناژ جرثقیل سقفی (در صورت وجود) ، محل احداث سوله در تهران از لحاظ آب و هوایی ( مقدار برف و شدت باد) و عوامل دیگر متفاوت هستند.

عامل مهم دیگر در هزینه ساخت سوله در تهران ، تخصص و تجربه محاسبه کننده در طراحی و تهیه نقشه است که گاها تا بیشتر از 100% در وزن سوله تاثیر گذار می شود. این موضوع بدین معنی است که زمانی با یک سوله با ابعاد مشخص با دو نقشه متفاوت از لحاظ وزنی تا بیشتر از 2 برابر با هم اختلاف وزن ( و لذا اختلاف هزینه ) دارند و به عبارت دیگر در صورت طراحی بهینه  با هزینه ساخت یک سوله می توان 2 سوله ساخت.

هزینه ساخت فونداسیون سوله بر اساس تناژ میلگرد و حجم بتن محاسبه می شود که دوباره ارتباط مستقیم با نقشه طراحی شده پیدا می کند و گاها تا بیشتر از 3 برابر در نقشه های مختلف متفاوت است.

هزینه اجرای پوشش سقف سوله بر اساس نوع پوشش و کیفیت مصالح آن بر حسب متر مربع زیر بنا متفاوت است.

معمولا جهت پوشش سقف از یک لایه ورق گالوانیزه ، یک لایه پشم شیشه و یک لایه توری مرغی و یا مصالح مشابه استفاده می شود که بسته به کیفیت مصالح مصرفی هزینه آن متغیر است.

جهت پوشش پیرامون سوله از یک یا چند مورد از مصالح زیر استفاده می شود:

دیوار آجری دو طرف نما ، دیوار بلوکی ، ورق رنگی ، ساندویچ پانل و مصالح دیگر که هزینه هر کدام بر اساس سطح دیوار چینی محاسبه می شود.

معمولا جهت کفسازی از بتن استفاده می شود که بسته به ضخامت و مقاومت آن هزینه بدست می آید. جهت اطلاعات بیشتر در مورد کاهش هزینه ساخت با ما تماس بگیرید.

 

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

Want to join the discussion?
Feel free to contribute!

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *