خدمات سوله

پوشش سقف سوله
دیوار چینی سوله
خدمات سوله

خدمات سوله

ناظران سازه ارائه کننده ی خدمات سوله سازی در چهار استان مختلف ( تهران ، البرز ، قم و اراک  ) کشور عزیزمان است. این شرکت علاوه بر خدمات مربوط به ساخت ، اموری دیگر مانند پوشش سقف ها ، دیوار چینی ، کف سازی ، حمل و نصب را هم انجام می دهد. در سفارش های ساخت سوله از پی تا کلید ، پس از انجام امور مربوط به ساخت و آماده سازی محل اجرا ، اقدام به انجام این خدمات می کند.

پوشش سقف سوله

سوله ها از بخش های زیادی تشکشل می شوند؛ یکی از مهم ترین آن ها که در اواخر کار ساخت اجرا می شود، پوشش سقف سوله است. پوشش سقف برای انواع سقف های شیبدار کار می شود و از انواع مختلفی تشکیل می شود.

انواع پوشش سقف

نوع اول آن ورف آلمینیومی به همراه پشم شیشه است که پوشش سقف را تشکیل می دهد. نوع دوم ساندویچ های پانل سقفی و نوع آخر آن که استفاده از آن تقریبا منسوخ شده، ورق های سقفی است. پوشش سقف سوله که با استفاده از ساندویچ پنل سقفی است، پر طرفدار ترین و اصولی ترین نوع پوشش است. ساختار آن به این شکل است که بین دو ورق لایه ای فوم تزریغ می کنند و اصطلاحا به آن پوشش ساندویچی گفته می شود. پوشش های از این دست ، استحکام خوبی در برابر زلزله و دیگر حوادث خارجی دارند به علاوه عایق بهتری برای صدا ، رطوبت و حرارت به داخل سوله هستند. در ضمن اجرای این نوع پوشش سقف برای سوله سریع تر از انواع دیگر انجام می شود و این سرعت موجب کمتر شدن زمان اجرا و در نتیجه هزینه می شود. از ساندویچ پانل در پوشش سقف سوله های ورزشی ، سوله های صنعتی ، آشیانه ی هواپیما ها و ده ها نوع سوله ی دیگر استفاده می شود. پوشش سقف ساندویچی یکی از خدمات سوله سازی در ناظران سازه است.

دیوارچینی سوله

یکی دیگر از خدمات سوله سازی در ناظران سازه ، دیوار چینی سوله است که در عملیات های انتهایی ساخت سوله می باشد. دیوار ها نقش بسیار مهمی در در مقاومت و عمر سوله دارند چون محار تمام فشار هایی که از خارج به سوله وارد می شود مثل باد ها بر عهده ی دیوار هاست. ناظران سازه با رعایت اصول و استاندارد های دیوار کشی افدام به ارائه این خدمت می کند تا بهترین بهترین و مقاوم ترین سوله در برابر زلزله ساخته شود و در عین حال از وزن کمتری تا حد ممکن برخوردار باشد. با ما در خدمات ساخت سوله همراه باشید.

کف سازی سوله

مرحله آخر ساخت سوله کف سازی است. در گذشته این کار زیاد جدی گرفته نمی شد و تنها با بررسی مقاومت و استحکام کف اقدام به کف سازی سوله می کردند ولی این اقدامات امروزه با وجود ماشین ها و ابزار آلات سنگین مدرن پاسخگو نیست گروه ناظران سازه با رعایت تمام اصول امروزی مثل بررسی جزئیات درز ها ، حساسیت ترازی و مقاومت کف در برابر اسطکاک اقدام  به کف سازی سوله ها می کند. خدمات کف سوله سازی ناظران سازه .

علاوه بر این نوع خدمات اموری دیگر مثل حمل و نصب سوله هم انجام می شود که مراحل آن در صفحه ساخت سوله کاملا توضیح داده شد. برای برآورد هزینه ساخت سوله با ناظران سازه تماس بگیرید.